ÖSYS Sonuçları

Özel Turem Akşam Lisesi öğrencilerimizin üniversite başarısını arttırmak için her türlü önlemi almaktadır. Öğrencilerimiz seviyeleri doğrultusunda temelden başlayarak bilgilerini geliştirilen ve pekiştiren bir eğitim anlayışı ile eğitilmektedir.  Sınıf sayılarının az tutulup bireysel eğitim anlayışının benimsenmesi, özel takviye dersleri, üniversite sınavına hazırlık testleri gibi çalışmalarla başarıyı her geçen yıl arttırmak okulumuzun en büyük hedefidir.

YIL

ADI SOYADI

ÜNİVERSİTE

BÖLÜM

2016-2017

Derya Kaylan

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu

Mimari Restorasyon (%50 Burslu)

Tolga Erdem

Beykent Üniversitesi

Yeni Medya (İngilizce) (%50 Burslu)

Akın Akın

İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu

Spor Yönetimi (İÖ) (%50 Burslu)

Umut Albayrak

Nişantaşı Üniversitesi

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (%75 Burslu)

Ömer Çakmak

Yeditepe Üniversitesi

Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%50 Burslu)

Hakan Kalioğlu

Afyon Kocatepe Üniversitesi

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

Gökçe Hülya Köngül

Bahçeşehir Üniversitesi

İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 Burslu)

Anıl Abdullah Gül

Kadir Has Üniversitesi

Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%50 Burslu)

2015-2016

Erdem Gümüş

Haliç Üniversitesi 

İşletme %75 Burs

Umut Uygur

Nişantaşı Üniversitesi

Sinema ve Televizyon %75 Burs

Hilal Soykan

Nişantaşı Üniversitesi

Radyo ve Televizyon %75 Burs

Berat Karpuz

Haliç Üniversitesi

İnşaat Mühendisliği  %50 Burs

Emre Öcal

Beykoz Üniversitesi

Lojistik

Tolunay Öztürk

Kemerburgaz Üniversitesi

Adalet

Yasin Evren Yılmaz

Beykoz MYO

Lojistik

Gizem Sanibal

Şişli MYO

Mimari Restorasyon

2014-2015

Ayşegül Yağlıtepe

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi

Radyo, Televizyon ve Sinema

Ali Çolak

Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi

Halkla İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)

Eren Erdoğan

Nişantaşı Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi

Uluslar Arası İlişkiler (%75 Burslu)

Metin Beyazkılıç

Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Görsel İletişim Tasarımı (%50 Burslu)

Orkun Yılmaz

Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Radyo ve Televizyon (%50 Burslu)

Tolga Öznar

Haliç Üniversitesi

Spor Yönetimi (%75 Burslu)

Tahsin Fuat Kara

Beykent Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi

İngiliz Dili ve Edebiyatı (%50 Burslu)

Bülent Can İsmailoğlu

Plato Meslek Yüksek Okulu

Grafik Tasarımı

Alihan Akgün

Kavram MYO

Adalet

2013-2014

Cemil Emre Karateke

Özyeğin Üniversitesi

Otel Yöneticiliği (%50 Burslu)

Ahmet Enes İnce

İstanbul Şehir Üniversitesi

Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (%50 Burslu)

Emre Yüzer

Bilgi Üniversitesi

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (%50 Burslu)

Tolunay Ayna

Bilgi Üniversitesi

Radyo ve Televizyon Programcılığı (%50 Burslu)

Alican Bayezit

Kadir Has Üniversitesi

Yönetim Bileşim Sistemleri (%50 Burslu)

Mustafa Murat Livanelioğlu

Okan Üniversitesi

Yeni Medya (%50 Burslu)

Melek Çetin

Plato MYO

Medya ve İletişim (%50 Burslu)

Engin Bensan

İstanbul Kavram MYO

Radyo ve Televizyon Programcılığı (%50 Burslu)

Selim Can Aksu

İstanbul Kavram MYO

Dış Ticaretı (%50 Burslu)

Naime Pak

Beykent Üniversitesi

Televizyon Haberciliği ve Programcılığı (%50 Burslu)

Şafak Göçmez

Haliç Üniversitesi

Bilgisayar Teknolojisi (%30 Burslu)

Can Berk Aydemir

İstanbul Ticaret Üniversitesi

Halkla İlişkiler (%25 Burslu)

2012-2013

Burak Akçağlar

Anadolu Üniversitesi

Uluslararası İlişkiler

Meral Nefçi

Anadolu Üniversitesi

Medya ve İletişim

Ahmet Gökhan Gemici

Aydın Üniversitesi (İstanbul)

Bilgisayar Programcılığı

Berat Karak

Aydın Üniversitesi (İstanbul)

Pazarlama (%50 Burslu)

Görkem Eryılmaz

Aydın Üniversitesi (İstanbul)

Lojistik (%25 Burslu)

Kadir Öztürk

Aydın Üniversitesi (İstanbul)

Radyo ve Televizyon Programcılığı

Oğuz Kaptan

Aydın Üniversitesi (İstanbul)

Ortopedik Protez ve Ortez (%50 Burslu)

İlhami Eren

Beykent Üniversitesi (İstanbul)

Yeni Medya (%50 Burslu)

Fatih Girgin

Doğu Akdeniz Üniversitesi (KKTC)

Kamu Yönetimi (İngilizce) (%50 Burslu)

Ceren Sönmez

Işık Üniversitesi (İstanbul)

İç Mimarlık

Yiğit Emir Keleş

Piri Reis Üniversitesi (İstanbul)

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (İngilizce)

Doğukan Yolsal

Trakya Üniversitesi (Edirne)

Bankacılık ve Sigortacılık (İÖ)

2011-2012

Hasan Kutay Türkay

Anadolu Üniversitesi

İşletme Yönetimi

Yunus Ali Karaman

Anadolu Üniversitesi

İşletme Yönetimi

Hasan Can Gecü

Anadolu Üniversitesi

İşletme Yönetimi

Osman Emre Aytekin

Anadolu Üniversitesi

Emlak ve Emlak Yatırımı

Z.Kerem Erbay

Anadolu Üniversitesi

Turizm Otel İşletmeciliği

Gökhan Solmaz

Anadolu Üniversitesi

Adalet

Hüseyin Uğur Barbaros

Aydın Üniversitesi (İstanbul)

Grafik Tasarımı

Didar Kazancı

Beykent Üniversitesi (İstanbul)

Moda Tasarım

Mehmet Oğuz Hardal

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu (İstanbul)

Marina İşletme (%50 Burslu)

Onur Adem Duran

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu (İstanbul)

Sivil Havacılık Ulaştırma İşletmeciliği (%25 Burslu)

Alper Mutlu

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu (İstanbul)

Marina İşletme (%50 Burslu)

Yusuf Deniz Yazıcı

Düzce Üniversitesi

İnşaat Tek. İÖ

Dursun Uğur Türk

Aydın Üniversitesi (İstanbul)

Turizm Otel İşletmeciliği İÖ (% 50 Burslu)

Uğurcan Öner

Aydın Üniversitesi (İstanbul)

Bilgisayar Programcılığı.(İngilizce)

Elif Kara

Aydın Üniversitesi (İstanbul)

Uygulamalı İngilizce ve Tercümanlık (İng. %25 Burslu)

Emirhan Yenigün

Haliç Üniversitesi

Beden Eğitimi

Fethi Can Müftüoğlu

İstanbul Bilgi Üniversitesi

İktisadi ve İdari Bilimler

Ender Kara

Lefke Avrupa Üniversitesi

Muhasebe Bilgi Sisitemleri (%100 Burslu)

Özge Karslı

Trakya Üniversitesi

Halkla İlişkiler ve Tanıtım İÖ

M. Ziya Üçüncüoğlu

Yeditepe Üniversitesi

Reklam Tasarım ve İletişim

Murat Can Ceber

Yıldız Teknik Üniversitesi

İktisat İÖ

2010-2011

C. Mert Türkmen

Anadolu Üniversitesi

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Fatih Öztürk

Anadolu Üniversitesi

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Melihcan Çetinkaya

Anadolu Üniversitesi

Radyo ve Televizyon Programcılığı

Mine Ulurak

Anadolu Üniversitesi

İnsan Kaynakları Yönetimi

Tugay Cömert

Anadolu Üniversitesi

İşletme Yönetimi

İskender Tamher

Atatürk Üniversitesi

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Alparslan Güleçlier

Bahçeşehir Üniversitesi (İstanbul)

Avrupa Birliği İlişkileri (İngilizce) (%50 Burslu)

Anıl Kahveci

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu (İstanbul)

Lojistik (%25 Burslu)

Temel Topal

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu (İstanbul)

Dış Ticaret (İö) (%50 Burslu)

S.Sami Yazıcılaroğlu

Celâl Bayar Üniversitesi (Manisa)

Dış Ticaret (İö)

Ezgi Kedik

Dumlupınar Üniversitesi (Kütahya)

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

K.Kuntay Leloğlu

Fatih Üniversitesi (İstanbul)

İşletme Yönetimi (%50 Burslu)

Mert Tulay

Fatih Üniversitesi (İstanbul)

Dış Ticaret (%25 Burslu)

Seda Hamurcuoğlu

Gedik Üniversitesi (İstanbul)

Halkla İlişkiler ve Tanıtım (%50 Burslu)

Mert Aler

İstanbul Arel Üniversitesi

Uluslararası Ticaret (İngilizce) (%50 Burslu)

Mert Songültekin

İstanbul Arel Üniversitesi

Turizm ve Otelcilik (%25 Burslu)

Buğra Ünek

İstanbul Bilgi Üniversitesi

Halkla İlişkiler (İngilizce) (%25 Burslu)

Kaan Cansız

İstanbul Bilgi Üniversitesi

Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce)

Tufan Kılıç

İstanbul Bilgi Üniversitesi

Halkla İlişkiler (İngilizce) (%25 Burslu)

Büşra Ezik

İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu

Bankacılık ve Sigortacılık (İö) (%50 Burslu)

Fuat Onur Kalkavan

İstanbul Ticaret Üniversitesi

İşletme (%25 Burslu)

Derya Tüfekci

İstanbul Üniversitesi

Klasik Arkeoloji

Tufan Karak

İstanbul Üniversitesi

Felsefe

Can Akalın

Kadir Has Üniversitesi (İstanbul)

Reklamcılık

Emre Erdoğan

Özyeğin Üniversitesi (İstanbul)

Bankacılık ve Finans (İngilizce) (%50 Burslu)

Mert Gümüş

Özyeğin Üniversitesi (İstanbul)

Bankacılık ve Finans (İngilizce) (%50 Burslu)

Aylin Kıran

Plato Meslek Yüksekokulu (İstanbul)

Radyo ve Televizyon Programcılığı

2009-2010

Ali İhsan Pinçe

İstanbul Üniversitesi

 

Serhend Demir

İstanbul Üniversitesi

 

Ömer Can

İstanbul Aydın Üniversitesi

 

Ali İlerigelen

Bahçeşehir Üniversitesi

 

Emirhan Arslan

Bahçeşehir Üniversitesi

 

Ersin Kavak

Abant İzzet Baysal Üniversitesi

 

Melih Doğan

Yaşar Üniversitesi

 

2008-2009

Ramazan Tilki

İstanbul Üniversitesi

 

Mürsel Lortoğlu

Başkent Üniversitesi

 

Büşra Çelik

Mersin Üniversitesi

 

Barış Soyel

Beykent Üniversitesi

 

İsmail Ezik

Beykent Üniversitesi

 

Erman İnan

İstanbul Aydın Üniversitesi

 

Mert Akça

Anadolu Üniversitesi

 

Oğuzhan Yücel

Anadolu Üniversitesi

 

Tayfur Aslan

Anadolu Üniversitesi

 

Ersin Sargın

Anadolu Üniversitesi

 

Şeyda Yakaryıldırım

Anadolu Üniversitesi

 

2007-2008

Ela BAYRAK

İstanbul Bilgi Üniversitesi

 

Mediha Aysima DÖŞEREL

İstanbul Bilgi Üniversitesi

 

Buhara DEMİR

Marmara Üniversitesi

 

Merve Hande KASA

Gazi Üniversitesi

 

Mehmet Salih KAHRAMAN

İstanbul Arel Üniversitesi

 

Salih MUTLU

Bahçeşehir Üniversitesi

 

Faruk AKDEMİR

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi

 

Anıl SOĞUL

Anadolu Üniversitesi

 

Günal Oğuzcan ACAR

Anadolu Üniversitesi

 

Fatih Mehmet KARAKİPRİK

Anadolu Üniversitesi

 

Ziya Murat ATAYLAR

Anadolu Üniversitesi

 

Ayhan BÜRÜNGÖZ

Anadolu Üniversitesi

 

Damla ÖZMEN

Anadolu Üniversitesi

 

Salih EKİZ

Anadolu Üniversitesi

 

Cihan DEMİR

Anadolu Üniversitesi

 

2006-2007

Burhan Yalçınkaya

Yakındoğu Üniversitesi

 

Şefika Kısa

Anadolu Üniversitesi

 

Fırat Şahin

Anadolu Üniversitesi

 

Fatih Serhat Yılmış

Anadolu Üniversitesi

 

Metin Demirci

Anadolu Üniversitesi

 

Mahmut Emre Ertem

Anadolu Üniversitesi

 

Yakup Korkmaz

Anadolu Üniversitesi

 

Kahraman Özkan

Anadolu Üniversitesi