Tuba Mireli

2017-2018 Özel Etiler Açı Anadolu Lisesi Öğrenci Velisi

Kızım Nisan, okul tanıtım günlerinde Etiler Açı Anadolu Lisesi ile tanıştı. Onun isteği ile bir bakalım nedir, nasıl bir okuldur diye binaya girip, kayıt olup çıktık :)) Üçüncü ayımızda iyi ki bu okulu seçmişiz diyoruz. Öğretmenlerin ve idari yönetimin çocuklarla birebir ilgilenmesinden ve eğitiminden çok memnunuz. Çok teşekkürler Etiler Açı Anadolu Lisesi

İNCİ ÇAMURDAN

Velimiz, Şair Nedim Orta Okulu, İngilizce Öğretmeni

NEDEN ETİLER AÇI KOLEJİ ? Benim için önemli olan çocuğumun mutlu, huzurlu ve güvende olduğunu hissetmesidir. Eti̇ler Açı Koleji'nin kapısından girdiğinizde tüm samimiyetleri ve güler yüzleriyle sizi karşılayan okul idaresi, öğretmenleri ve personeli ile bunu hissetmenizi sağlayan bir kurum. Ben de öğretmenim ve eğitimci olarak baktığımda ezberden uzak , görerek ve yaparak öğrenmenin önemini yansıtan , yapılan deneme sınavları ile öğrencilerin eksiklerini kısa sürede tespit edebilen ve bu eksikleri gidermek için özveri ile çalışan çok değerli öğretmenlerimizin olması da Eti̇ler Açı Koleji'ni tercih etmekte doğru karar verdiğimin göstergesi dir.

Tuğrul Tülek

Tiyatro ve Sinema Oyuncusu & İngilizce Tiyatro Öğretmenimiz

Özel Etiler Açı Anadolu Lisesi, mesleki ve kişisel gelişim anlamında öğrencilerine uygun imkanları sunan çağdaş ve ilerici bir kurum.

Selin İstanbullu

Four Seasons at The Bosphorus Assistant Director of Human Resources

“Uzun yıllardır okulumuzla işbirliğimiz devam ediyor. Hem öğrencilerinin kalitesi, hem de kurumun profesyonelliği ve ilgili yaklaşımı, bu işbirliğimizin verimli olduğu kadar mutlu sürmesinin sebebidir.”

Matteo Bertuletti

REINA, Executive Chef & Workshop Şefimiz

Bu birliğin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Murat Eti

Pera Palace Hotel Jumeirah, Executive Assistant Manager

"Kendini hayata “profesyoneller” kazandırmak için adamış bir kurum.

Giovanni Terracciano

Mövenpick Hotel İstanbul, Executive Chef

Okulumuz öğrencileri harika imkanlara sahipler. Çünkü İstanbul’un en iyi şefleriyle okulda workshoplarda çalışabiliyorlar. Mezun olduktan sonra en iyi restaurant ve otellerde çalışma fırsatı bulabiliyorlar.

İnes Su Aribi

Mezun Öğrencimiz

Yıllardır kaliteli eğitim veren, mezuniyetten sonra bile desteğini ve ilgilisini benden hiç esirgemeyen okuluma teşekkür ederim.