Dolmabahçe Gezisi

Dolmabahçe Gezisi Öğrencilerimizin tercihleri doğrultusunda danışman öğretmenler Zehra Çankaya ve Cansu Sönmez eşliğinde sezonun ilk gezisi Dolmabahçe Sarayı’na yapıldı. Etiler Açı Anadolu Lisesi gezi kulübü kültürel hafızasının ilk adımını anlamlı bir geziyle başlatmış oldu.

Kulüp Tanıtımı

Kulüp Tanıtımı Etiler Açı Anadolu Lisesi rotasyonlu kulüp uygulaması okul müdürü Hakan Asal tarafından öğrencilere tanıtıldı. Dönüşümlü kulüp projesi ile öğrencilerin hayatın içinde kalmasını ve farklı yetenekleri için uygulama alanları oluşturabilmeleri amaçlanıyor. Kulüpler arasında yoga, italyan yemekleri, ritim & perküsyon, ingilizce tiyatro kulübü gibi öğrenmeyi destekleyici etkinlikler yer alıyor.

Veli-Öğretmen Tanışma Toplantısı

Veli- Öğretmen Tanışma Toplantısı Etiler Açı Anadolu Lisesi’nin eğitim felsefesi, vizyonu ve hedeflerini anlatarak ortak bakış açısı oluşması için veli öğretmen tanışma toplantısı 21 Eylül tarihinde düzenlendi. Tüm idarecilerimiz ve branş öğretmenlerinin katıldığı toplantıda karşılıklı beklentiler konuşuldu. Velilerimizin öğretmenler ve birbirleriyle tanışmasını sağlayan toplantı okul kurucumuz Meral Atalay’ın verimli bir eğitim yılı temennileri ile sona erdi.

Öfke ve Stresin Sebepleri Semineri

Yaşam Koçu ve NLP Uzmanı Sayın Levent Ekinci ''Öfke ve Stresin Sebepleri'' hakkında öğrencilerimize seminer verdi.

2016 Kep Töreni

Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı bireyler olarak yolunuz açık, geleceğiniz aydınlık olsun sevgili 2016 Mezunlarımız!

Basın Lansmanı

Executive Şef Matteo Bertulatti ve Özel Turem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aşçılık öğrencilerinin hazırladığı bir birinden özel lezzetler ünlü İtalyan şeflerin beğenisine sunuldu.

İstanbul'un Ödüllü Şefleri Okulumuz'da

İstanbul’un ünlü şefleri her yıl okulumuzu ziyaret ediyor. Bazen öğrencilerimizle mutfağa girip yemek pişiriyorlar, bazen de onlara mentorluk ediyorlar.

Tiyatro Etkinliği

10 ve 11. Sınıf öğrencilerimiz her yıl birbirinden güzel sahne performanslarıyla karşımıza çıkmakta ve izleyicileri büyülemekte.

Kariyer Planlama Seminerleri

Öğrencilerimizin somut örnekler görmelerini ve hedefe ulaşmada daha net bilgiler elde etmelerini sağladık.

Bayrampaşa Bilim Merkezi

Okulumuz 9. sınıf öğrencileri kimya ve biyoloji öğretmenleri eşliğinde müfredat programlarına paralel olarak Bayrampaşa Bilim Merkezi’ne gezi düzenlediler.

Sosyal Sorumluluk Kermes

Her yıl öğrencilerimizin kendi belirledikleri bir hayır kurumuna veya vakfa bağışlanan kermes gelirleri bu yıl da LÖSEV’e bağışlanacak.

Sema Keçik Okulumuzda

Ziyareti sırasında öğrencilerimizin sorularını cevaplayan ünlü oyuncu nüktedanlığıyla da öğrencilerimizi kendine hayran bıraktı.

Motivasyon Seminerleri

Final Dershanesi Rehberlik Koordinatörü Sayın İbrahim Göktan bir çok önemli konuda velilerimizi bilgilendirdi.

Kariyer Günleri

Etkinlik sırasında okulumuzu en iyi şekilde ağarlayan, ikramları ile öğrencilerimizin beğenisini kazanan Hilton ekibine bu yararlı etkinlik için teşekkür ederiz.

Meslek Tanıtımı

Sultanahmet ile 2000’den , Bosphorus ile açıldığı tarih 2008’den beri işbirliği içinde olup stajyerlerimizi yönlendirdiğimiz Four Seasons’ın profesyonel ekibi okulumuzu ziyarete geldi.

2015 Mezuniyet

2015 Mezunlarımız! Sizleri gurur ve sevgiyle anacağız! Yolunuz açık, şansınız bol olsun!

2015 Kermes

Kurumdaki kimsesiz çocukları sinemaya götüren öğrencilerimiz etkinlik sonunda çocuklardan ayrılırken duygusal anlar yaşadılar.

Yedi Kule Hayvan Barınağı

Çevreye duyarlı bireyler yetiştirmeyi hedefleyen öğrencilerimiz, düzenledikleri kermesten elde ettikleri geliri Yedikule Hayvan Barınağı'na bağışladı.

2014 Kep Töreni

Okulumuz 2014 mezunları sizleri gurur ve sevgiyle anacağız!

2013 Mezuniyet

Okulumuz 2013 mezunları sizleri gurur ve sevgiyle anacağız! Yolunuz açık, şansınız bol olsun!