Değerli Velilerimiz,

Öğrencilerimizin güvenli bir okulda, bilimsel düşünebilen, üreten, mutlu ve sağlıklı bir okul iklimi içinde bir yıl geçirmelerini hedefliyoruz.
Onları hayata hazırlamak hedefiyle başlayacağımız eğitim öğretim yılının mutlu ve başarılı geçirilmesi dileklerimizi sunarız.

Veli – Öğretmen Tanışma ve Bilgilendirme Toplantıları

Şubeler bazında derse giren tüm öğretmenlerin velileri ile tanıştığı, yeni eğitim öğretim yılına ilişkin akademik tanıtımların yapıldığı “Veli-Öğretmen Tanışma ve Bilgilendirme Toplantısı” Eylül ayında yapılacaktır.
Her şubenin kendisine ait sınıfında / zoom ekranında gerçekleştirilecek toplantı süresince, ilgili şubenin branş öğretmenleri tarafından yeni eğitim öğretim yılına ilişkin akademik tanıtımlar yapılacaktır.

Veli Toplantıları

Okulumuzda birinci ve ikinci dönemde, okul gündemlerinin iletildiği genel bilgilendirmeler ile branş ve sınıf öğretmenleriyle bireysel görüşmelerin yapıldığı veli toplantıları planlanmaktadır.

• Yılbaşı Kermesi
• Bahar Kermesi
• Yıl Sonu Kültür & Sanat Şenliği
• Veliler Sahada – Futbol Müsabakası

*Pandemi doğrultusunda şekillenecektir.

Deneme Sınav Tarihleri

8 adet deneme sınavı yapılacak olup, her öğrencinin portfolyosu danışman öğretmen tarafından değerlendirilecektir.
Tarihlerde yapılacak değişiklikler önceden velilere bildirilecektir. Öğrencilerimizin Açı Deneme Sınavı sonuçlarını Açı Otomasyon üzerinden veli şifreleriniz ile takip edebilirsiniz.

Ödev Takipleri 

Danışman öğretmenler tarafından sizlere verilen şifreler ile Açı Otomasyon sisteminden öğrencilerimizin ödevlerini izleyebilirsiniz.