2021 Etiler Açı Mezuniyet Töreni

Okulumuzun 2020-2021 mezunları için düzenlediğimiz ilk mezuniyet törenini pandemi önlemleri çerçevesinde mesafeli olarak gerçekleştirdik. Okulumuzun ilk mezunları, yolunuz ve şansınız açık olsun!

Okumaya devam edin 2021 Etiler Açı Mezuniyet Töreni

Gamification Yarışması

İlkini düzenlediğimiz Gamification Yarışması'nda 9 ve 10. sınıf öğrencilerimizin Kodlama dersi içerisinde kendi bilgisayar oyunlarını yarattıkları projelerini yarışma haline getirdik. Öğrencilerimizin yaratmış olduğu tüm oyunları Instagram hesabımız @etileraci üzerinden inceleyebilirsiniz.…

Okumaya devam edin Gamification Yarışması

Online Kitchen’s Hell Yarışması

Evde kapalı kaldığımız günleri neşeli hale getirmek ve mutfak becerilerimizi geliştirmek adına Bilgi Üniversitesi Gastronomi Bölümü Mutfak Şef'i Selin Hudson ile hem öğrencilerimizin hem de öğretmenlerimizin yarıştığı keyifli bir yarışma…

Okumaya devam edin Online Kitchen’s Hell Yarışması

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Kadın Sporcularımız ile Söyleşi

Öğrencilerimize yol gösterecek başarılı kadın sporcularımız Etiler Açı mezun öğrencilerimizden Avrupa Kadın Boks Şampiyonu Elif Delişmen ve Londra Olimpiyatları Şampiyonu Kadın Atlet Pınar Saka ile bu anlamlı günde söyleşi yapma…

Okumaya devam edin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Kadın Sporcularımız ile Söyleşi

Dünya Tiyatro Günü Etkinliği

Drama öğretmenimiz Yavuzcan Kalkan''ın Maltepe GSF Tiyatro Bölümü Başkanı Doç. Dr. Zerrin Yanıkkaya ile düzenlediği söyleşide öğrencilerimiz sahne sanatları hakkında tüm sorularını sorma fırsatı buldu.

Okumaya devam edin Dünya Tiyatro Günü Etkinliği

25. Türkiye Felsefe Olimpiyatları

Öğrencilerimizi hazırlayan ve felsefeyi sevdiren felsefe öğretmenimiz Yalçın Öztürk liderliğinde 3 yıldır katıldığımız Türkiye Felsefe Olimpiyatları'nın 25. si bu yıl pandemi sebebiyle online olarak gerçekleşti.

Okumaya devam edin 25. Türkiye Felsefe Olimpiyatları

Yeni Yıl Etkinliği

2020'yi uğurlarken öğrencilerimizle yapmış olduğumuz yılbaşı etkinliğinde müzikten teknolojiye bir çok online yarışma ile hem bilgilerini hem de yeteneklerini sergileme fırsatı bulduk.

Okumaya devam edin Yeni Yıl Etkinliği

All Star Müzik Dinletisi

Yıl sonu etkinliklerimiz kapsamında İsmet Şenyer öğretmenimizin önderliğinde öğrencilerimizin ve öğretmenimizin performanslarını sunduğu müzik dinletilerimizle yıla veda ettik.

Okumaya devam edin All Star Müzik Dinletisi

Hangisi Benim Etkinliği

2. Dönem sonunda Drama öğretmenimiz Yavuzcan Kalkan eşliğinde 9 ve 10. sınıflarımız ile düzenlediğimiz "Hangisi Benim" etkinliğinde öğrencilerimizin gözünden öğretmenlerimizi izleme şansı bulduk.

Okumaya devam edin Hangisi Benim Etkinliği